Recenzje
A200
Hifi Knights
Hifi Knights
The Circle Labs A200 has been designed to offer the listener an immersive, emotionally intense, uniquely musical experience. The music genre and quality of recording do not play an as significant role as with some more analytical, more revealing amplifiers, hence it's not a tool for a music producer, but rather one for those who want to enjoy music, experience emotions, relax, and smile while spending their free time with their favorite performers even if they didn't record their music for top labels.
High Fidelity
High Fidelity
„To jeden z najlepszych wzmacniaczy zintegrowanych w sensownych pieniądzach, jakie znam i jeden z najlepiej zbudowanych i najlepiej wyglądających urządzeń audio bez względu na cenę Brawo!”

Wzmacniaczowi A200 przyznajemy wyróżnienie RED Fingerprint.
posi+ive feedback
posi+ive feedback
Choice Award, 2021
When listening, the minimalist preamplifier section, and proprietary Circle Power technology performs as a well-engineered piece of equipment should. Control, power, and extreme inner detail are all present as one would hear with a top-tier component, or should I say: Components? The Circle Labs A200 truly sounds like a separate specialty line-stage and large power amplifier. It has a hint of romanticism, too, but most seem to enjoy music that airs on the side of romance since we do not listen to test signals. What else can I give than the highest recommendation to a piece that truly embodies the saying, "buy once, cry once."
pta
pta
Kolejny potężny i bogaty w funkcje hybrydowy wzmacniacz zintegrowany z Europy, jeden z nielicznych, które pojawiły się w siedzibie PTA w tym roku, A-200 wyróżnia się znakomitym balansem tonalnym i intuicyjnym sterowaniem. Przede wszystkim ta polska firma osiągnęła coś rzadkiego w świecie wzmacniaczy zintegrowanych „czarna skrzynka, dwie duże gałki” – A-200 jest po prostu przepiękny w genialnym, ale dyskretnym sposobie.
Audio Video rekomendacja
Audio Video rekomendacja
Magazyn AUDIO Video w wydaniu z marca 2021 r. w obszernym artykule opisuje wzmacniacz Circle Labs A200 oraz umieszcza jego zdjęcie na swojej okładce.
posi+ive feedback
posi+ive feedback
Circle Labs A200 Integrated Amplifier - Thank You

„Urodzony w Polsce wzmacniacz zintegrowany Circle Labs A200 to prawdziwa wartość w morzu high-endowych wzmacniaczy zintegrowanych. ”
hificlass.
hificlass.
„Spójność brzmieniowa jaką oferuje ten wzmacniacz, jest po prostu zachwycająca. Muzyka pokazywana jest w formie harmonijnie zgranej całości. Nic w brzmieniu tego wzmacniacza nie przeszkadza, żaden dźwięk nie jest przekazywany z nadmierną interpretacją, a mimo to mamy zawsze pełen wgląd w muzyczną treść.”

„A200 idealnie łączy magię lampowego brzmienia z bezwzględną kontrolą każdego dźwięku, typową dla dopracowanych do perfekcji tranzystorowych stopni końcowych. Ten wzmacniacz tchnie życie niemal w każde kolumny. Dzięki jego niesamowitym możliwościom sonicznym, możemy w oparciu o A200 zbudować wspaniale brzmiący system audio, który spełni nasze, nawet wyśrubowane wymagania.”
SoundRebels
SoundRebels
„Całe szczęście krakowska integra nic nie robiąc sobie ze złożoności sprawdzianu i karkołomnych przebiegów melodycznych zagrała z zaskakującą dynamiką i rozdzielczością ani na moment nie zapominając o muzykalności czyli nie tylko zapewnieniu właściwego wypełnienia konturów, lecz również spoistości, koherencji całego przekazu. Otrzymaliśmy zatem pełen wgląd w nagranie w czasie tutti, oraz czytelność partii reprodukowanych niemalże na granicy słyszalności.”

„Circle Audio A200 nie tylko wygląda jak rasowy high-endowiec, lecz i gra z prawdziwą klasą. Stawiając na muzykalność i przyjemność odbioru nie zaniedbuje rozdzielczości i dynamiki, dzięki czemu ma szanse przypaść do gustu szerokiemu gronu odbiorców, czego szczerze mu życzymy. Mamy też nadzieję, że portfolio Circle Audio powoli będzie się rozbudowywać a krakowska marka na stałe zagości na rynku i świadomości audiofilów i melomanów.”

Marcin Olszewski.
„Muzyka wzmacniana przy pomocy tytułowego Circle Audio A200 aż kipiała od wspomaganej nasyceniem i bijącym ciepłem z każdej nuty, magii.”

„Dlatego też gdybym miał określić procentowy udział technologii lampowej i tranzystorowej w otrzymanej w moim pokoju prezentacji, bez dwóch zdań powiedziałbym, że wynik oscyluje mniej więcej 50/50 procent. W takim razie po co mieszać dwa światy, gdy żaden nie dominuje? Z bardzo prostej przyczyny jaką jest dbałość o zadowolenie słuchacza poprzez konsensus tych obydwu technologii, czyli podanie dźwięku z energią, a przy tym z fajną intymnością, co rzeczony wzmacniacz robi znakomicie. Do tego należy przypomnieć o zjawiskowej namacalności i budowaniu wrażenia 3D doprawionych dobrze zaaplikowaną lampą źródeł pozornych. A także dorzucić informację o świetnym wrażeniu oddania głębokości i szerokości wirtualnej sceny.”

Jacek Pazio.
High Fidelity
High Fidelity
„Z A200 usłyszałem jednak coś, co zdarza się co jakiś czas, chociaż wcale nie tak często: to złożony wewnętrznie, bogaty dźwięk w którym niczego nie brakuje, który w znacznej mierze powtarza to, co znam ze swojego systemu. A to kolejny raz pokazuje, że najlepsi konstruktorzy, zupełnie niezależnie i różnymi drogami, dochodzą do podobnych wniosków na temat tego, jak urządzenie audio powinno brzmieć.”

„To jeden z najlepszych wzmacniaczy zintegrowanych w sensownych pieniądzach, jakie znam i jeden z najlepiej zbudowanych i najlepiej wyglądających urządzeń audio bez względu na cenę Brawo!”

Wzmacniaczowi A200 przyznajemy wyróżnienie RED Fingerprint.
NAGRODY ROKU 2020 WEDŁUG „HIGH FIDELITY”
NAGRODY ROKU 2020 WEDŁUG „HIGH FIDELITY”
BEST PRODUCT 2020

„Circle Labs A200 oferuje realnie high-endowy dźwięk, który jest równie blisko wzmacniaczy lampowych, w tym typu SET, jak i najlepszych urządzeń tranzystorowych. Jest w nim i otwarcie na detal, i gładkość pozwalająca przede wszystkim „płynąć” dźwiękom. Dynamika jest znakomita, a prowadzenie basu – w tej cenie wzorcowe.”